10 03 2018

Co grają w kinie?

10.03.2018, godz.: 08:10
Co grają w kinie?

Przedstawiamy wam nowy kinowy rozkład jazdy w Grodzisku. W poniedziałek kino będzie jednak nieczynne ze względu na zaplanowany koncert.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK, prócz poniedziałku)
„Podatek od miłości”
Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

„Kobiety mafii”
Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji, po czym ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Bela przechodzi szkolenie pod okiem FBI i jako policjant „pod przykrywką” musi wejść w szeregi mafii. Kobieta ma zdobyć informacje na temat szlaku przemytu narkotyków przez grupę mokotowską.
Występują: Olga Bołądź, Bogusław Linda, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke

„Czarna pantera” (seanse 2 D i 3D z dubbingiem i napisami)
Książę T’Challa przywdziewa kostium Czarnej Pantery po tym, jak jego ojciec – król Wakandy – zostaje podstępnie zamordowany.

CZWARTEK
„Happy Olo”
W ramach Grodziskiego Klubu Filmowego i Klubu Podróżnika odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego o wyczynach Aleksandra Doby, a następnie spotkanie z podróżnikiem. Więcej szczegółów tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi