25 11 2017

Co grają w kinie?

25.11.2017, godz.: 08:11
Co grają w kinie?
Fot. Filmweb.pl

Grodziskie kino w najbliższych dniach zaoferuje widzom cztery produkcje, wśród nich będzie można zobaczyć drugą część kultowego „Łowcy androidów”. W poniedziałek kino będzie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Listy do M. 3”
To już trzecia część świątecznej serii z Tomaszem Karolakiem, Agnieszką Dygant, czy Piotrem Adamczykiem. W jeden magiczny dzień bohaterom filmu przydarzą się wyjątkowe chwile. przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
Występują: Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Borys Szyc

„Coco”
Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel uwielbia muzykę, choć w jego rodzinie jest ona zakazana. Marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza i zamierza udowodnić swój talent, a przy okazji rozwiązać rodzinną tajemnicę.

„Twój Vincent” (niedziela)
Zbierając znakomite recenzje i przygotowana z ogromną starannością animacja będącą wyjątkową biografią Vincenta van Gogha. 27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. „Twój Vincent” opowiada właśnie tę historię, odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny? „Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie.
Występują: Douglas Booth, Jerome Flynn, Robert Gulaczyk

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Blade Runner 2049”
Akcja filmu rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z pierwszego „Łowcy androidów” Ridleya Scotta. W 2049 r. nowy łowca – oficer K. odkrywa spisek, który morze zniszczyć pozostałości dawnego porządku. Żeby uratować świat musi poprosić o pomoc znanego z pierwszej części agenta Deckarda.
Występują: Ryan Gosling, Harisson Ford, Ana de Armas

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi