11 11 2017

Co grają w kinie?

11.11.2017, godz.: 08:45
Co grają w kinie?
Fot. Filmweb.pl

Kino w grodziskim centrum kultury zaprasza na cztery filmy. Najgłośniejszą produkcją w nadchodzących dniach będą „Listy do M. 3”.

„Listy do M. 3”
To już trzecia część świątecznej serii z Tomaszem Karolakiem, Agnieszką Dygant, czy Piotrem Adamczykiem. W jeden magiczny dzień bohaterom filmu przydarzą się wyjątkowe chwile. przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
Występują: Tomasz Karolak, Piotra Adamczyk, Agnieszka Dygant, Borys Szyc

„Między nami wampirami”
Tony fascynuje się rzeczami pozornie strasznymi. Nie przerażają go ani cmentarzyska ani stare zamki. Pewnego razu rodzice zabierają chłopaka na wycieczkę do Transylwanii, co jest dla niego niesamowitą sprawą. Tony jest jeszcze bardziej podekscytowany gdy na miejscu poznaje prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak Tony ma 13 lat i jest niezwykle rozrywkowy, a zamiast straszyć ludzi woli im robić psikusy, zamiast wysysać ludzką krew woli sok z buraków. Na wampiry czai się jednak niestrudzony ich łowca Pan Kołecki.

KINO DLA SENIORA (PONIEDZIAŁEK)
„Optymistki”
Norweski film dokumentalny o niezwykłej drużynie siatkarskiej, w skład której wchodzą panie w wieku od 66 do 98 lat. Choć trenują co tydzień, od 30 lat nie zagrały żadnego meczu. W końcu zdecydowały się go rozegrać. Ich rywalem ma być drużyna Szwedzkich przystojniaków…

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Łagodna”
Kobieta otrzymuje zwrot paczki, którą wysłała do przebywającego w więzieniu męża. Postanawia dowiedzieć się co się z nim dzieje. Niestety każda informacja na jego temat okazuje się być „tajemnicą państwową”. Kobieta w końcu decyduje się na przyjazd do więzienia.
Występują: Vasilina Makovtseva, Marina Kleshcheva, Liya Akhedzhakova

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi