16 09 2017

Co grają w kinie?

16.09.2017, godz.: 08:17
Co grają w kinie?
Fot. Filmweb

Grodziskie kino w najbliższych dniach zaproponuje pięć różnych tytułów. Nie zabraknie premierowego filmu, wciąż będzie można obejrzeć znakomity horror „To” na podstawie powieści Stephena Kinga.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – ŚRODA)
„Tarapaty” (premiera ogólnopolska)
12-letnia Julia chodzi do szkoły z internatem i nie miała jeszcze prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje i dziewczynka zamiast do rodziców mieszkających w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Pewnego dnia dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu. Jednak nie tylko oni chcą rozwiązać tę zagadkę. Julka żeby wyjść cało z opresji musi zaufać i odważyć się na przyjaźń.
Występują: Hanna Hryniewicka, Jakub Janota-Bzowski, Piotr Głowacki

„To”
To drugi film na podstawie bestsellerowej powieści Stephena Kinga z 1987 r. W mieście Derry w stanie Main zaczynają znikać dzieci. Grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim lękom oraz demonicznemu klaunowi o imieniu Pennywise, który znany jest jako brutalny morderca. Co ciekawe w książce Kinga „To” powraca co 27 lat, a pierwszy film z Tomem Currym w roli głównej został nakręcony w 1990 r. Przypadek?
Występują: Jeaden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Bill Skarsgard

„Gru, Dru i Minionki” (sobota – wtorek)
Minionki powracają! Balthazar Bratt, dziecięca gwiazda z lat 80., wymyśla plan zdominowania świata. Co z tego wyniknie? Zobaczcie sami na wielkim, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia zwiastuna.

KINO DLA SENIORA (ŚRODA)
„Bikini Blue”
Eryk i Dora prowadzą sielskie życie w Manchesterze. Niestety ich sielankę przerywa choroba oraz, jak się okazuje, zatajona przeszłość mężczyzny. Dora postanawia dowiedzieć się, co ukrywa Eryk.
Występują: Tomasz Kot, Lianne Harvey, Lee Ross

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Paryż na bosaka”
Fiona prowadzi uporządkowane życia. Pewnego dnia otrzymuje list pełen rozpaczy napisany przez 88-letnią ciotkę Marthę. Fiona szuka pierwszego samoloty do Europy, aby odwiedzić ciotkę, na miejscu okazuje się, że Martha zniknęła. Podczas poszukiwań poznaje uprzejmego, ale natrętnego kloszarda.
Występują: Fiona Gordon, Dominique Abel, Emmanuelle Riva

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.