13 08 2017

Co grają w kinie?

13.08.2017, godz.: 10:02
Co grają w kinie?
Fot. Filmweb

Grodziskie kino na najbliższe dni przygotowało cztery propozycje. Wśród nich najnowszy film o Spider-Manie, wojenny obraz Christophera Nolana, a także kino akcji z Kevinem Spacey.

PROJEKCJE CODZIENNE (NIEDZIELA – CZWARTEK)
„Dunkierka”
Christopher Nolan powraca z obrazem wyjątkowym, choćby ze względu na historię której dotyczy. Nolan postanowił na nowo pokazać udaną ale niezwykle heroiczną próbę ewakuacji Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego (BEF) oraz części wojsk francuskich i belgijskich z wybrzeży Dunkierki. Film Rozpoczyna się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu.

„Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film” (seanse 2D i 3D)
George i Harold to dwaj kumple z podstawówki, którzy uwielbiają rysować komiksy. Słyną z niezwykłej wyobraźni i niesamowitych wyczynów. Po kolejnym wygłupie dyrektor szkoły grozi, że rozdzieli kolegów, przenosząc jednego z nich do innej klasy. Niewiele myśląc, George i Harold hipnotyzują dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest wymyślonym przez nich niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako „Kapitan Majtas”. Kapitan Majtas nie ma żadnych mocy i niewiele potrafi, ale już wkrótce będzie musiał wkroczyć do akcji i stawić czoło arcywrogowi, który nieoczekiwanie pojawia się w szkole. Profesor Pofajdanek udaje nowego nauczyciela chemii, a w rzeczywistości jest bezwzględnym złoczyńcą, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Posługuje się przy tym swym genialnym wynalazkiem – rozmiarotronem, za pomocą którego można dowolnie zmniejszać i powiększać obiekty. Los naszego świata zawiśnie na włosku – a raczej na gumce od majtek.

„Spider-Man: Homecoming”
Najnowszy film o człowieku pająku. Peter Parker jest zachwycony przygodą z Avegersami, próbuje wrócić do normalnego życia. Pozostaje jedna pod okiem Tony’ego Starka. Jednak pewnego dnia na horyzoncie pojawia się kolejny wróg – Vulture, któremu Peter będzie musiał stawić czoła.

„Baby Driver”
Utalentowanego młodego kierowcę, który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń, postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Jednak boss mafii zmusza go do udziału w piekielnie trudnym skoku.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi