04 02 2017

Co grają w kinie?

04.02.2017, godz.: 08:38
Co grają w kinie?
Fot. Warner Bros. Entertainment Inc.

W tym tygodniu w grodziskim kinie również będzie można obejrzeć „Sztukę Kochania”, „Patersona”, czy „Balerinę”. Będzie też jedna nowość, a mianowicie dwa pokazy przedpremierowe animacji „Lego Batman”. W poniedziałek kino będzie nieczynne.

„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” (od soboty do czwartku)
Wisłocka to najsłynniejsza seksuolog z czasów PRL, wydała książkę, która stała się hitem i odmieniła życie seksualne Polaków. Jednak żeby ją wydać musiała latami przełamywać konserwatywną obyczajowość oraz walczyć z bezduszną cenzurą.
Występują: Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Justyna Wsilewska

„Lego Batman” (sobota i niedziela)
Pod dużym sukcesie filmu „Lego przygoda” twórcy zabrali się za kontynuację. Tym razem Batman wraz z Robinem i Batgirl będzie próbował ocalić Gotham przed zakusami Jokera. Antagonistą Mrocznego Rycerza będzie również Harvey Dent/Dwie Twarze.

„Paterson” (niedziela)
Tytułowy bohater to kierowca miejskiego autobusu, któremu niczego nie brakuje. Ma kochającą żonę, czas na realizowanie pasji (pisanie wierszy), czy na spotkania z przyjaciółmi. Wśród kompanów jest ciągle narzekający kolega z pracy, zazdroszczący Patersonowi pogody ducha, przeżywający zawód miłosny kompan do picia, czy wyzwolona singielka. Sielanka jednak zostaje przerwana przez zabawny zbieg okoliczności.
Występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley, Method Man

„Balerina” (sobota i środa)
11-letnia Felicja razem ze swoim przyjacielem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swoich sił w paryskiej szkole baletu, jej marzeniem jest by zostać baleriną w paryskiej operze. Dziewczynka trafia pod skrzydła dawnej gwiazdy baletu, która pokaże jej magiczny świat tańca. Na przeszkodzie Felicji może stanąć przebiegła Camille.

„Praktykant” (Kino dla seniora – środa)
Ogólnopolska premiera komedii w gwiazdorskiej obsadzie. Bohaterką jest odnosząca sukces szefowa pewnej firmy – w tej roli Anne Hathaway, która w ramach nowego programu przyjmuje na staż starszego mężczyznę, w którego postać wciela się De Niro. Staje się on cennym źródłem informacji dla młodej im ambitnej kobiety, a wkrótce rodzi się między nimi przyjaźń. Oprócz tej dwójki na ekranie zobaczymy także Rene Russo. Wysoką jakość filmu ma gwarantować nazwisko reżyserki Nancy Mayers, specjalistki od dobrych damsko-męskich komedii („Czego pragną kobiety”, „Lepiej późno niż później”, „To skomplikowane”).
Występują: Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata