20 03 2017

Ciężarówka uderzyła w barierki na A2

20.03.2017, godz.: 08:04
Ciężarówka uderzyła w barierki na A2
fot. Czytelnik Kamil

Poranne utrudnienia na grodziskim odcinku autostrady. Powód? Na pasie w kierunku poznania samochód ciężarowy uderzył w barierki energochłonne. Powstały utrudnienia, ale sytuacja wraca do normy.

Do zdarzenia doszło przed godz. 7.00, a miejsce, w którym do niego doszło, zabezpieczali nasi strażacy. – Na autostradzie A2 na wysokości Izdebna Kościelnego ciężarówka uderzyła w barierki. Nikomu nic się nie stało – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Do zderzenia doszło na pasie w kierunku Poznania. – W akcji zabezpieczania miejsca kolizji brał udział jeden nasz zastęp. Który już wrócił do bazy – dodaje rzecznik grodziskich strażaków.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi