20 07 2019

Ciało dziecka znalezione przy A2. Policjanci są pewni, że to 5-letni Dawid

20.07.2019, godz.: 16:51
Ciało dziecka znalezione przy A2. Policjanci są pewni, że to 5-letni Dawid
Fot. GrodziskNews.pl

Przy węźle Pruszków policjanci znaleźli dziś ciało chłopca. Są przekonani, że to poszukiwany Dawid.

Dziś o godz. 16.00 Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji przekazał te tragiczne wieści. – Ta informacja, którą mam do przekazania nie będzie tą, która będzie dawała nadzieję. Niedawno policjanci prowadzący poszukiwania na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid, chłopiec, którego poszukiwaliśmy od północy z 10 na 11 lipca – powiedział Mariusz Mrozek.a – Wskazuje na to wiele cech m.in. ubiór. Będą jeszcze przeprowadzone okazania z udziałem rodziny, będą czynności wyznaczone przez prokuratora. Jednak uznaliśmy, że prawdopodobieństwo jest na tyle duże, że ta informacja musi być przekazana ze względu na to jak duże było zaangażowanie, jak duży był odzew społeczny. Wiele osób angażowało się w te poszukiwania – dodał funkcjonariusz ze stołecznej komendy.

Dziś od rana poszukiwania koncentrowały się na węźle Pruszków, a konkretnie na jednym ze zbiorników wodnych. Była to 10. doba poszukiwań Dawida. 5-latek ostatni raz był widziany w środę 10 lipca o godz. 17.00. Od północy w nocy z środy na czwartek prowadzone były intensywne poszukiwania chłopca, była to największa akcja poszukiwawcza w historii polskiej policji. Wcześniej, bo przed godz. 21.00 w rejonie stacji w Grodzisku Mazowieckim, życie odebrał sobie ojciec.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi