09 01 2018

Chciał odzyskać dług, odpowie za kradzież

09.01.2018, godz.: 13:05
Chciał odzyskać dług, odpowie za kradzież
fot. KPP Grodzisk

Próba odzyskania długu od znajomego zakończyła się dla Kamila D. w policyjnej celi. Według ustaleń grodziskich policjantów 18-latek próbował siłą zmusić znajomego do zwrotu długu, a kiedy to się nie powiodło, podejrzany zabrał poszkodowanemu rower.

Grodziscy funkcjonariusze zostali wezwani do pobliskiej miejscowości w związku ze zgłoszeniem kradzieży jednośladu. Tam mundurowi ustalili, że e zgłaszający został najpierw uderzony pałką , a następnie zabrano mu rower, którym przyjechał. Pokrzywdzony poinformował, że sprawcą był jego znajomy, który następnie odjechał na rowerze.

Policjanci sporządzili rysopis i dane podejrzanego, przystąpić do poszukiwań. Wkrótce w okolicy natrafili na mężczyznę, który odpowiadał opisowi. Po rozmowie z 18-latkiem szybko odnaleźli ukryty na pobliskiej łące rower.

– Podczas dalszych czynności grodziscy dochodzeniowcy wyjaśnili, że zatrzymany mężczyzna swoim agresywnym zachowaniem próbował zmusić znajomego do oddania mu długu. Zebrane w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie Kamilowi  D. dwóch zarzutów karnych. Młody mężczyzna odpowie przed sądem za wymuszenia zwrotu wierzytelności oraz kradzież roweru – podała grodziska komenda policji.

 

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi