22 06 2018

Chcą przebudować ul. Chełmońskiego

22.06.2018, godz.: 11:30
Chcą przebudować ul. Chełmońskiego
Fot. Pixabay

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. Chełmońskiego w miejscowościach Budy Grzybek i Chylice.

Zamówienie obejmuje 990-metrowy fragment ul. Chełmońskiego będącej częścią drogi powiatowej 1515 Kopiska – Jaktorów – Maruna – Makówka. Projekt przebudowy ma zawierać budowę ciągu pieszo-rowerowego, przebudowę jedni oraz rowów i poboczy.

Zgodnie z przetargiem jezdnia na ul. Chełmońskiego po przebudowie ma mieć nawierzchnię mineralno-asfaltową. Pobocza mają być ulepszone kruszywem kamiennym, a ciąg pieszo-rowerowy ma być wykonany z czerwonej kostki betonowej.

Ul. Chełmońskiego ma mieć również odwodnienie. Woda ma być odprowadzana powierzchniowo do przydrożnych rowów.

Wykonawca projektu ma również pełnić nadzór inwestorski. Inwestycja powinna być gotowa do 30 października 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi