14 05 2019

Charytatywny pokaz mody w Grodzisku

14.05.2019, godz.: 13:30
Charytatywny pokaz mody w Grodzisku
fot. Mat organizatora

Tradycją stały się już coroczne charytatywne pokazy mody w naszym regionie, w których udział biorą gwiazdy z pierwszych stron gazet. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się letnia odsłona imprezy – i to na Stawach Walczewskiego w Grodzisku.

Plenerowy pokaz mody na pięknie zmodernizowanych Stawach Walczewskiego będzie miał wyjątkowy klimat. Przede wszystkim ze względu na charytatywny cel wydarzenia, lecz także z uwagi na fakt, że na wybiegu gwiazdy zaprezentują kreacje wspólnie z dziećmi.

Na wybiegu pojawią się m.in. Agnieszka Więdłocha, Edyta Herbuś, Anita Sokołowska, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Ptasińska, Karol Strasburger, i Michalina Sosna.

Cel imprezy szczytny: zapewnić nowe ubrania dzieciom z rodzin wskazanych przez grodziski ośrodek pomocy społecznej, a także ufundować im wyjazdy na wakacje.

Impreza odbędzie się 26 maja w godzinach o 12.00 do 14.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi