16 09 2019

Charytatywny integracyjny bieg dla Pawełka

16.09.2019, godz.: 14:44
Charytatywny integracyjny bieg dla Pawełka
fot. Siepomaga.pl

Grupa młodych ludzi z Grodziska i okolic, zapaleńców, którzy chcą czynić dobro poprzez sport i zachęcać do tego innych, zorganizuje kolejną imprezę w szczytnym celu – „Pełnosprawny bieg dla Pawełka”.

„Pełnosprawny bieg” to charytatywna impreza sportowa, w której udział może wziąć każdy. Promujemy ideę szacunku i równości względem osób niepełnosprawnych. Planujemy przeprowadzenie biegów na dystansie 5 i 10 km, a całkowity dochód z wpisowych wpłacanych przez Was przekazujemy na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla Pawełka! – opowiadają organizatorzy.

Paweł Kalinowski – bo to właśnie dla niego zbieramy fundusze, by mógł się on łatwiej poruszać w codziennym życiu. 11-latek choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Stawia czoło nowym wyzwaniom każdego dnia, ale to nie przeszkadza mu cieszyć się życiem. (Więcej o Pawełku: tutaj). Organizując naszą inicjatywę chcemy dać okazję to tego, aby osoby niepełnosprawne i pełnosprawne pobiegły ramię w ramię, udowadniając, że dla prawdziwych bohaterów nie ma ludzi „innych od innych”, a bariery nie istnieją! – dodają.

Zapisy tutaj.

Wpisowe za pakiet startowy w biegu zarówno na 5, jak i 10 km wynosi 50 zł i przekazane zostanie W CAŁOŚCI na finansowe wsparcie Pawełka. Opłacić udział można bezpośrednio po zarejestrowaniu się na stronie z zapisami.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata