05 01 2019

Charytatywna zabawa karnawałowa w Mediatece

05.01.2019, godz.: 08:22
Charytatywna zabawa karnawałowa w Mediatece
fot. Mat. organizatora

Każdy sposób na czynienie dobra jest właściwy. Tym lepiej, kiedy można połączyć to ze świetną zabawą. Taki jest właśnie zamysł charytatywnej imprezy karnawałowej w grodziskiej Mediatece. Cel nadrzędny: pomoc dla małego Kuby, który boryka się z wrodzoną, śmiertelnie niebezpieczną wadą serca.

– Zbiórkę prowadzi komitet społeczny, by pomóc Kubusiowi, na którego czeka już kolejna operacja. Siedmioletni Jakub Dunajski urodził się ze wrodzoną wadą serca typu HLHS czyli z niedorozwojem lewego serca. Brakuje środków na rekonwalescencje i godne życie – mówią organizatorzy akcji.

Dodajmy, że bez kosztownego leczenia chłopiec może umrzeć. Stąd pomysł zabawy karnawałowej w Mediatece, której towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy dla Kuby. – Podczas koncertu oraz późniejszej zabawy w recepcji Mediateki będzie prowadzona zbiórka, każdy może pomóc, wrzucając symboliczną kwotę do puszki – zachęcają organizatorzy.

– Zaczynamy o godz. 18.00 koncertem wokalnym młodzieży z Galerii Młodych, prowadzonych przez Dagmarę Jaworską. Liczymy na waszą obecność! Zaraz po koncercie będą wydawane najwyższej jakości słuchawki bezprzewodowe, aby o 20.00 wystartować z zabawą karnawałową w rytmach muzyki klubowej, popularnej i lat 80. Bawcie się razem z Nami, otwórzcie serca – dodają.

Przyłączamy się do apelu i przypominamy, że impreza odbędzie się 11 stycznia od godz. 18.00. Wszystkie szczegóły na plakacie poniżej. Patronem medialnym wydarzenia jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi