16 09 2018

Charytatywna Gala Disco Polo w Grodzisku już w piątek

16.09.2018, godz.: 15:46
Charytatywna Gala Disco Polo w Grodzisku już w piątek
fot. Marcin Masalski

Już tylko pięć dni pozostaje do koncertu charytatywnego dla małej Hani. W Grodzisku wystąpi wiele gwiazd nuzyki disco polo i nie tylko. Imprezę firmuje Zenek Martyniuk z zespołem akcent.

Czwarta już Grodziska Gala Disco Polo zgromadzi najbardziej rozpoznawalnych polskich wykonawców tego gatunku muzycznego, z Zenkiem Martyniukiem i zespołem Akcent na czele. Ponadto zagrają Weekend, Piękni i Młodzi, Camasutra, Basta, Andre, Dagmara, Michał Wiśniewski, Enjoy i wielu innych.

Jako się rzekło będzie to impreza w szczytnym celu, zorientowana na zbiórkę pieniędzy dla małej Hani. Dziewczynka już na początku życia została ciężko doświadczona przez los. Przyszła na świat w okresie skrajnego wcześniactwa, miała wylewy krwi do mózgu czwartego i trzeciego stopnia, stwierdzono u niej wodogłowie pokrwotoczne, ma wszczepioną zastawkę komorowo-otrzewnową. Hania cierpi także na niedowład lewej strony ciała i zaburzony rozwój ruchowy.

Podczas imprezy zbierane do puszek będą pieniądze, które zostaną przekazane na leczenie rehabilitację dziewczynki. Nie zabraknie też innych atrakcji, poza koncertowymi. Będzie kącik zabaw dla dzieci, wystawa zabytkowych motocykli oraz aut sportowych.

Organizatorzy spodziewają się nawet 10 tysięcy ludzi. Przygotowano więc konkursy z pokaźnymi nagrodami. Będą to m.in. materiały budowlane o wartości 20 tys. zł na wykonanie elewacji domy czy o wartości 5 tys. zł na remont mieszkania.

Impreza wystartuje 21 września o godz. 16.00 na stadionie przy al. Mokronoskich 4.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi