07 06 2018

Burmistrz spotka się z mieszkańcami

07.06.2018, godz.: 12:15
Burmistrz spotka się z mieszkańcami
fot. Facebook burmistrz Wiesławy Kwiatkowskiej

Milanowski magistrat prowadzi kampanię „Milanówek miasto mieszkańców. W jej ramach odbędą się spotkania burmistrz Wiesławy Kwiatkowskiej z milanowianami. Najbliższe zaplanowano na 11 i 12 czerwca.

Gospodyni miasta ogrodu przedstawi najważniejsze zagadnienia związane z rozwojem oraz bieżącymi sprawami Milanówka, będzie również odpowiadać na pytania i wątpliwości mieszkańców. Zresztą nie tylko ona, lecz także inni pracownicy magistratu, których zabierze ze sobą na to spotkanie.

Można przypuszczać, że jednym z gorących tematów będzie kwestia  inwestycji wodociągowych i kanalizacyjnych, innym – budowa i remonty dróg.

Zarówno burmistrz, jak i przedstawiciele poszczególnych magistratów spotkają się z mieszkańcami 11 czerwca w hali sportowej przy Zespole Szkół Gminnych nr 1 (ul. Królewska 69)., a dzień później w hali sportowej przy Zespole Szkół Gminnych nr 3 (ul. Żabie Oczko 1).

Oba spotkania rozpoczną się o godz. 18.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi