25 06 2018

Burmistrz Milanówka z absolutorium

25.06.2018, godz.: 09:39
Burmistrz Milanówka z absolutorium
Fot. milanowek.pl

Rada Miasta Milanówka udzieliła absolutorium Wiesławie Kwiatkowskiej. Decyzja nie była jednak jednogłośna.

21 czerwca odbyła się sesja Rady Miasta Milanówka. Głównym punktem było głosowanie w sprawie absolutorium z wykonania budżetu w 2017 r. Jak przebiegło?

Ośmiu radnych było „za”, a pięciu zagłosowało „przeciw”. Małgorzata Trębińska, Janina Moława, Krzysztof Wiśniewski, Waldemar Parol i Ewa Galińska byli przeciwni udzieleniu Wiesławie Kwiatkowskiej absolutorium. Oczywiście większością głosów burmistrz Milanówka otrzymała absolutorium.

Wiesława Kwiatkowska podziękowała radnym za zaufanie, a także swoim pracownikom za wytężoną pracę na rzecz miasta oraz mieszkańcom, którzy aktywnie się włączają w to co dzieje się w mieście.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi