14 09 2018

Burmistrz Kwiatkowska: dług Milanówka zredukowałam o połowę

14.09.2018, godz.: 12:10
Burmistrz Kwiatkowska: dług Milanówka zredukowałam o połowę
Fot. Facebook/Wiesława Kwiatkowska Burmistrz Miasta Milanówka

Wybory tuż-tuż i lokalni włodarze starają się poinformować mieszkańców co udało im się zrealizować w trakcie kończącej się właśnie kadencji. Tym razem głos zabrała burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska odnosząc się do sytuacji finansowej miasta ogrodu.

Burmistrz Milanówka podkreśliła w filmie opublikowany na oficjalnym profilu na Facebooku, że za jej kadencji dług na mieszkańca został zmniejszony o ponad połowę, jednocześnie zwiększając wydatki na inwestycje. Na drogi Milanówek w 2014 r. przeznaczył – 13,2 mln zł natomiast w roku bieżącym budżet wyniósł 22 mln zł.

Wiesława Kwiatkowska podkreśliła również, że położyła spory nacisk na rozwój usług społecznych. W 2018 r. na aktywizację seniorów przeznaczono ponad dwukrotnie więcej niż 2014 r. W tym roku wydatki na kulturę wzrosły blisko dwukrotnie, a na remonty szkół przeznaczono pięciokrotnie więcej niż cztery lata temu.

A Wy jak oceniacie działania burmistrz Milanówka? Na wasze opinie czekamy w komentarzach.

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Burmistrz Kwiatkowska: dług Milanówka zredukowałam o połowę”

  1. Hansik pisze:

    Chyba Pani burmistrz nie czuje się za pewnie przed wyborami. Wtedy przyjdzie czas rozliczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata