03 03 2019

Budowa ul. Modrzewiowej w toku [FOTO]

03.03.2019, godz.: 18:44
Budowa ul. Modrzewiowej w toku [FOTO]
fot. arturtusinski-podkowa.pl

Po zimowej przerwie drogowcy wznowili budowę ul. Modrzewiowej w Podkowie Leśnej. –Roboty są prowadzone bardzo intensywnie – zapewnia Artur Tusiński, burmistrz miasta ogrodu. 

Włodarz poinformował , że jeśli dotychczasowe tempo prac się utrzyma, droga zostanie oddana wcześniej niż pierwotnie zakładano. – O ulicy Modrzewiowej pisałem wielokrotnie informując państwa, że jest problem z rozstrzygnięciem przetargów na jej wykonanie. Na szczęście, po kilku zmianach, etapowaniu prac udało się znaleźć wykonawcę – piesze na swoim blogu włodarz.

– I tak prace rozpoczęły się jeszcze w październiku 2018, gdzie zrealizowany został odcinek od ul. Wschodniej do Topolowej. Została wykonana kanalizacja burzowa, nawierzchnia asfaltowa oraz chodnik z kostki betonowej, a także progi spowalniające – dodaje.

W założeniu magistratu, przebudowa ul. Modrzewiowej między Topolową a  a Jana Pawła II pozwoli na uporządkowanie ruchu w okolicy szkoły i kościoła. – Choć niezbędny do całkowitego poprawy bezpieczeństwa w tym rejonie będzie remont ulicy Kościelnej – zaznacza Artur Tusiński.

fot. arturtusinski-podkowa.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi