23 06 2018

Brak chętnych na przebudowę dróg w Natolinie

23.06.2018, godz.: 15:48
Brak chętnych na przebudowę dróg w Natolinie
Fot. GrodziskNews.pl

Grodziski magistrat musiał unieważnić postępowanie na przebudowę dróg w Natolinie wraz z budową oświetlenia.

Urzędnicy pod koniec maja ogłosili przetarg na tę inwestycję. W ramach zadania na ul. Kasieńki od ul. Marcina do końca drogi ma zostać ułożona nawierzchnia bitumiczna wraz ze zjazdami z kostki brukowej i odwodnieniem oraz oświetleniem ulicznym. Na ul. Kornelii i Hanny przewidziano z kolei utworzenie ciągu pieszo-jezdnego o nawierzchni z kostki betonowej. Tutaj również pojawi się oświetlenie. Nowe latarnie pojawią się także na ul. Sylwii.

Ponadto w ramach inwestycji grodziski magistrat chce przebudować drogę 579 w rejonie skrzyżowania z ul. Kasieńki. Jezdnia ma tam zostać poszerzona, powstanie tam azyl (wysepka) dla pieszych, a także chodniki przy przejściu dla pieszych.

Niestety inwestycja ma razie nie ma wykonawcy. Do pierwszego przetargu nie zgłosiła się żadna firma.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi