12 04 2019

Bogoria zagra z mistrzem

12.04.2019, godz.: 15:19
Bogoria zagra z mistrzem
Fot. bogoriagrodzisk.pl

Wiadomo z kim Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra w play-offach Lotto Superligi. Rywalem naszej drużyny będą tenisiści Kolpingu Frac Jarosław.

W rundzie zasadniczej zawodnicy Tomasza Redzimskiego zajęli pierwsze miejsce z dorobkiem 55 punktów. Kolping, który jest aktualnym mistrzem Polski był czwarty – uskładał 48 „oczek”. Obie ekipy mają już zapewniony przynajmniej brązowy medal za ten sezon, ale jedni i drudzy chcą powalczyć o złoto. Taką okazję będzie miał zwycięzca tego półfinałowego dwumeczu.

Przypomnijmy, że w sezonie zasadniczym Kolping pokonał w swojej hali Bogorię 3:1, natomiast zespół Grodziska zwyciężył u siebie drużynę z Jarosławia 3:0.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Jarosławiu 3 maja o godz. 16.00. Rewanż odbędzie się 5 maja w grodziskiej hali przy ul. Westfala o godz. 17.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi