18 01 2019

Bogoria w walce o klubowe mistrzostwo Europy

18.01.2019, godz.: 17:33
Bogoria w walce o klubowe mistrzostwo Europy
fot. Mat. organizatora

Wielkie granie powraca do Grodziska! Oto w ramach dwumeczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów w tenisie stołowym w hali przy ul. Westfala 3a zagości drużyna broniąca tytułu najlepszej w Europie – Borussia Düsseldorf. Stawką dwumeczu jest awans do najlepszej czwórki ekip na Starym Kontynencie.

Bogoria awansowała do ćwierćfinału Champions League po zajęciu drugiego miejsca w grupie C. W decydującym o awansie spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego pokonali na wyjeździe 3:2 innego przedstawiciela Bundesligi 1. FC Saarbrücken-Tischtennis. Borussia z kolei okazała się najlepsza spośród czterech zespołów w grupie A.

O sile ekipy z Düsseldorfu stanowi jeden z najbardziej utytułowanych tenisistów stołowych na świecie Timo Boll, który jeszcze kilka miesięcy temu był numerem 1 światowego rankingu ITTF. Oprócz niego w Borussii występują Szwedzi Kristian Karlsson, Anton Kalberg, a także Kamal Achanta oraz Omar Assar. Bogoria z kolei prawdopodobnie przystąpi do tego spotkania w składzie: Pavel Sirucek, Marek Badowski, Gionis Panagiotis i Kaii Konishi.

– Czołowi zawodnicy na świecie są gwarantem bardzo wysokiego poziomu, który nie codziennie występują w Polsce. Dlatego też wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie – podkreślają przedstawiciele Bogorii.

Mecz w Grodzisku odbędzie się w czwartek 24 stycznia o godz. 18.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi