24 02 2018

Blisko kilometr ul. Królewskiej do remontu

24.02.2018, godz.: 12:45
Blisko kilometr ul. Królewskiej do remontu
Fot. GrodziskNews.pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku ogłosił przetarg na przebudowę 960-metrowego odcinka ul. Królewskiej w Kaskach.

Ul. Królewska jest częścią drogi powiatowej nr 3832 łączącej Seroki – Baranów i Jaktorów. Jest to jedna z głównych dróg w okolicy. W zachodniej części tej drogi jakość nawierzchni pozostawia wiele do życzenia (popękany, pełen łat i dziur asfalt) dlatego też powiat grodziski zamierza przeprowadzić jej remont.

Inwestycja obejmuje m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, poszerzenie jezdni z całościową lub częściową wymianą podbudowy, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego i warstwy ścieralnej z mieszanki grysowo-mastyksowej. Pobocza mają zostać utwardzone kruszywem, zjazdy do posesji mają być wykonane z kostki brukowej. W ramach zadania wykonawca oczyści, pogłębi i wyprofiluje rowy melioracyjne, a także wykona przepusty pod zjazdami i peronami.

Droga powinna być gotowa do 30 sierpnia 2018 r.

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Tytul artykulu zasluguje na besceler miesiaca. Strona news grodziska…. w grodzisku ulica krolewska glowna ulica…… informacja o remoncie krolewskiej…… w Kaskach no brawo brawo… mysle ze wiekszosc czytajacych odrazu widziala korki i utrudnienia na drodze w grodzisku a nie na wsi w kaskach. Faktycznie 90% mieszkancow co dzien tamtedy jezdzi a i mieszkancy w kaskach nic innego nie robia jak siedza na news grodziska heheh

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi