05 02 2018

Blisko kilometr drogi do remontu

05.02.2018, godz.: 13:11
Blisko kilometr drogi do remontu
Fot. GrodziskNews.pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku zamierza wyremontować 900-metrowy fragment drogi w miejscowości Stare Budy. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca tegorocznych wakacji.

Zadanie dotyczy drogi powiatowej 1516 Stare Budy – Baranów. Ma ona zostać zmodernizowana na 900-metrowym fragmencie od skrzyżowania z drogą powiatową 1514 (ul. Armii Krajowej) w kierunku południowym.

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie: warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego, warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego oraz wykonanie utwardzonego pobocza z kruszywa łamanego. Wykonawca będzie miał również za zadanie przygotować projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas remontu. Powinien on przewidywać możliwość utrzymania ruchu w czasie prac. Ma również wyznaczyć objazdy.

Termin realizacji zadania wyznaczono na 31 sierpnia 2018 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi