16 05 2019

Blisko 1,2 km drogi do remontu

16.05.2019, godz.: 09:30
Blisko 1,2 km drogi do remontu
Fot. GrodziskNews.pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku zamierza wyremontować prawie 1,2 km drogi łączącej Stare Budy z Baranowem.

Inwestycja dotyczy odcinka w Holendrach Baranowskich (lokalizacja widoczna jest na mapie pod tekstem). Zadanie obejmuje punktowego remontu cząstkowego istniejącej nawierzchni asfaltowej, warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego, warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego oraz wykonanie utwardzonego pobocza kruszywem i robót ziemnych.

Do zadań wykonawcy będzie również wykonanie projektu organizacji robót. Jak podano w przetargu, ten powinien przewidywać wykonanie robót asfaltowych całą szerokością jezdni, co będzie się wiązało ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Wykonawca zobowiązany będzie do przygotowania objazdów.

Kiedy kierowcy pojadą wyremontowaną drogą? Termin realizacji zadania wyznaczono na 30 września 2019 r.

Fot. www.pzdgm.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi