19 10 2018

Bezpłatne zajęcia z samoobrony dla mieszkanek

19.10.2018, godz.: 12:44
Bezpłatne zajęcia z samoobrony dla mieszkanek
fot. Pixabay

Były już zajęcia z samoobrony dla kobiet w Podkowie Leśnej i Milanówku, teraz czas na Żabią Wolę. Mieszkanki mogą bezpłatnie nabyć wiedzę i umiejętności obronienia się przed napastnikiem.

Bezpłatna oferta dla pań obejmuje spotkania prowadzone w formie praktycznego kursu, który można powtórzyć kilkukrotnie, aby go dobrze utrwalić.

Na pierwszym poziomie kursowym panie poznają między innymi techniki uwalniania się uchwytów, które często musi być pierwszą rekcją kobiety. Na zajęciach kursantki uczą się również, w jaki sposób skutecznie odwrócić uwagę przeciwnika, gdzie i w jaki sposób uciekać, by skutecznie utrudnić pościg, jak wzywać pomocy. Będzie to również poparte wiedzą teoretyczną

Pierwsze zajęcia odbędą się 3 listopada i będą prowadzone w każdą kolejną sobotę.

Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 791 254 251.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi