26 03 2018

Bezpłatne szkolenia językowe dla mieszkańców gminy. Zapisy trwają

26.03.2018, godz.: 11:01
Bezpłatne szkolenia językowe dla mieszkańców gminy. Zapisy trwają
fot. GrodziskNews

W kwietniu w startuje bezpłatny kurs języka angielskiego dla mieszkańców jaktorowskiej gminy. Zajęcia obejmują 60 godzin lekcyjnych (po 45 minut). Magistrat zachęca do zapisywania się.

Kto może skorzystać oferty? Grupą docelową są mieszkańcy w wieku 50 i więcej lat, z maksymalnie średnim wykształceniem, którzy nie uczestniczyli w tożsamych kursach organizowanych w Jaktorowie w latach 2013–2015.

Jeśli spełniasz cztery powyższe warunki, kurs jest dla Ciebie. W czasie 60 jednostek lekcyjnych kursanci podzieleni na grupy liczące maksymalnie 15 osób. Nauczą się języka angielskiego na poziomie podstawowym.

– Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu w wymiarze 60 godzin na poziomie podstawowym. Zajęcia odbędą się w kwietniu i maju od poniedziałku do piątku – podał jaktorowski magistrat, który prowadzi zapisy na zajęcia.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi