21 02 2018

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców gminy. Zapisy trwają

21.02.2018, godz.: 17:18
Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców gminy. Zapisy trwają
fot. Pixabay

W kwietniu w startuje bezpłatny kurs komputerowy dla mieszkańców jaktorowskiej gminy. Zajęcia obejmują różnorodne elementy szkolenia z zakresu obsługi komputera z oraz surfowania w Internecie. Magistrat zachęca do zapisywania się.

Kto może skorzystać oferty? Grupą docelową są mieszkańcy w wieku 50 i więcej lat, z maksymalnie średnim wykształceniem, którzy nie uczestniczyli w tożsamych kursach organizowanych w Jaktorowie w latach 2013–2015.

W takcie 100-godzinnego kursu, rozplanowanego na cały kwiecień, uczestnicy zapoznają się z takim zagadnieniami, jak podstawy pracy z komputerem, ABC bezpiecznego i efektywnego korzystania z internetu, tworzenie i obsługa arkuszy kalkulacyjnych, a także rozwiązywanie podstawowych problemów informatycznych.

– Po ukończeniu każdy uczestnik otrzyma Certyfikat Umiejętności Komputerowych i Użytkownika Internetu (IC3). W trakcie trwania szkolenia uczestnikom kursu przysługuje bezpłatna przerwa cateringowa (wykładowca jest świetny, cierpliwy i ludzie po odbyciu kursu są bardzo zadowoleni). Zapisy w sekretariacie urzędu gminy – poinformował magistrat.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi