27 05 2018

Bezpłatne przejazdy na Dzień Dziecka

27.05.2018, godz.: 10:34
Bezpłatne przejazdy na Dzień Dziecka
Fot. GrodziskNews.pl

Koleje Mazowieckie przygotowały na 1 czerwca specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży. O co chodzi? O bezpłatne przejazdy pociągami przewoźnika.

Na stałe w świadomości pasażerów KM zakorzeniła się oferta biletu wycieczkowego, która funkcjonuje praktycznie w każdy weekend, w przedłużone weekendy cieszy się sporym zainteresowaniem. A zainteresowanie to rośnie wraz ze wzrostem temperatury, gdy za oknem niepodzielnie panuje piękna słoneczna pogoda. Teraz kolejarze postanowili zrobić prezent dzieciom i młodzieży z okazji ich święta przypadającego 1 czerwca.

– Z okazji zbliżającego się międzynarodowego Dnia Dziecka Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” przygotowała pozataryfową ofertę dla dzieci i młodzieży. W dniu 1 czerwca 2018 r. dzieci i młodzież urodzone w 2002 roku i później, będą mogły nieodpłatnie podróżować pociągami uruchamianymi przez Koleje Mazowieckie na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek. Natomiast ich opiekunowie będą mogli skorzystać z obowiązującej przez cały rok oferty handlowej Przejazdy Rodzinne zgodnie – poinformował przewoźnik.

Szczegóły dotyczące oferty KM są dostępne na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi