29 05 2019

Bezpłatne porady prawne w Milanówku

29.05.2019, godz.: 17:30
Bezpłatne porady prawne w Milanówku
fot. Pixabay

Milanówek uruchamia nową propozycję wsparcia dla mieszkańców. Miasto ogród, podobnie jak wiele innych samorządów w Polsce, przyłączyło się do programu „Prawnik pierwszego kontaktu”. Dzięki temu milanowianie będą mogli raz w tygodniu z korzystać z bezpłatnych porad prawnych.

Porady udzielane będą w ramach współpracy milanowskiego magistratu z jedną z dużych kancelarii prawniczych. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z takiej możliwości w każdy poniedziałek od 3 czerwca. Zawsze w godzinach od 16.00 do 18.00.

Spotkania z prawnikiem odbywać się będą w budynku „B” urzędu miasta, ul. Kościuszki 45. Należy się wcześniej umówić pod numerem telefonu.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi