27 01 2019

Bezpłatne atrakcje na ferie dla młodych mieszkańców

27.01.2019, godz.: 12:56
Bezpłatne atrakcje na ferie dla młodych mieszkańców
fot. Pixabay

28 stycznia zaczynają się ferie zimowe na Mazowszu. Baranów przygotował na tę dwutygodniową przerwę ofertę darmowych zajęć dla dzieci i młodzieży. Gmina w stu procentach sfinansuje owe aktywności.

Każdego dnia młodzi mieszkańcy Baranowa, którzy nie wyjeżdżają nigdzie dalej na ferie będą mogli również ciekawie spędzić czas. 28 stycznia zaplanowano wyjazd do kina w Grodzisku, następnego dnia zaś dzieci spędzą czas na lodowisku w Sochaczewie. Z kolei w środę centrum aktywności będzie basen w Żyrardowie. Tam przewidziano zajęcia pływackie oraz różne gry i zabawy w wodzie.

W tych dniach w zajęciach wyjazdowych udział wezmą uczniowie Szkoły Podstawowej w Bożej Woli oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golach. Natomiast odpowiednio w czwartek, piątek i sobotę zajęcia w takiej samej konfiguracji – kino, lodowisko, basen – odbędą się dla uczniów podstawówek w Kasakach oraz Baranowie.

W drugim tygodniu ferii – od 4 do 8 lutego – zaplanowano zajęcia stacjonarne, które odbywać się będą każdego dnia w sali gimnastycznej baranowskiej podstawówki. W planie m.in. turnieje tenisa stołowego i piłki nożnej.

Szczegóły dotyczące harmonogramu zajęć oraz zapisów na plakacie, który zamieszczamy poniżej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi