24 08 2017

Bezpłatna stacja naprawy rowerów tym razem przed CK

24.08.2017, godz.: 20:38
Bezpłatna stacja naprawy rowerów tym razem przed CK
Fot. Pixabay

Bezpłatna stacja naprawy rowerów działająca pierwotnie w budynku poczekalni grodziskiego dworca PKP, będzie na dwie najbliższe soboty przeniesiona przed Centrum Kultury na ul. Spółdzielczej. Z serwisowania jednośladów skorzystamy w godz. 12.30–14.30.

W Grodzisku zdecydowanie stawia się na aktywność rowerową. Temu służyć mają takie przedsięwzięcia jak Grodziski Rower Miejski, udział w kolejnej akcji kręcenia kilometrów, rozbudowa sieci ścieżek rowerowych. Stacja naprawy w rowerów w grodziskiej poczekalni PKP to następny pomysł, który może przypaść mieszkańcom do gustu.

Rowerzyści mogą się spodziewać dość szerokiego zakresu usług serwisowych, m.in. klejenia lub pomocy w wymianie dętki, pompowania opon, lekkiego centrowania kół, nasmarowania łańcucha, regulacji przerzutki (bez możliwości wymiany linki), regulacji hamulca i ewentualnie pomocy w wymianie linek i klocków. Będzie również możliwość przeglądu technicznego rowerów i uzyskanie wskazań dotyczących naprawy. W ramach serwisu rowerzyści mogą także liczyć na skręcenie luzów kierownicy, ocenę ogumienia czy drobne regulacje.

Stacja serwisowa przy CK będzie dostępna 26 sierpnia i 2 września.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi