16 10 2019

Bezpłatna sala fitness w Mediatece z nowym sprzętem

16.10.2019, godz.: 19:20
Bezpłatna sala fitness w Mediatece z nowym sprzętem
fot. Mat. prasowe

Grodziska Mediateka dba o to, by mieć dla mieszkańców ofertę nie tylko dla ducha, lecz także dla ciała. Do szeregu zajęć kulturalnych, dołączają także treningi fizyczne. Na mieszkańców czeka bezpłatna sala fitness.

Owa sala w Mediatece funkcjonuje wprawdzie nie od dziś, ale dopiero niedawno została znacznie lepiej wyposażona. A mieszkańcy mogą korzystać z rozstawionego tam sprzętu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.

Sala wyposażona jest w dwa orbitreki, dwiebieżnie elektryczne, rowerek stacjanarny oraz ergometr wioślarski. Jak podkreślają przedstawiciele grodziskiego ośrodka sportu i rekreacji, który sprawuje pieczę nad salą, ma to być miejsce niekojarzące się z regularną siłownią, lecz z obiektem, w którym można popracować nad kondycją fizyczną, wydolnością i ogólnie poprawić formę fizyczną.

– Planujemy również wprowadzenie zajęć z instruktorami, ale na razie nad tym pracujemy – mówi nam Mariusz Smysło, dyrektor grodziskiego OSiR-u.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata