10 10 2017

Bezpłatna „ogólnorozwojówka” w Grodzisku i Milanówku

10.10.2017, godz.: 16:50
Bezpłatna „ogólnorozwojówka” w Grodzisku i Milanówku
fot. Mat. organizatora

Klub sztuk walki UKS Budo Grodzisk Mazowiecki kontynuuje bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate tradycyjnego. Treningi mają na celu poprawę sprawności fizycznej i kondycji nieco starszych mieszkańców Grodziska i Milanówka.

Oferta treningów skierowana jest bowiem do osób w wieku 50 plus. Celem treningu ogólnorozwojowego jest przygotowanie organizmu do zwiększonego wysiłku, rozciągnięcie mięśni, zwiększenie przepływu krwi, a więc ułatwienie późniejszych, trudniejszych treningów.

Znaczenie pojęcia sprowadzanego popularnie do „ogólnorozwojówki” jest bardzo pojemne – wyróżniamy trening możliwy do wykonania w domu lub taki, który wymaga sprzętu właściwego dla siłowni. Warto jednak skoncentrować się na treningu domowym, do którego nie potrzeba żadnych sprzętów i można go wykonywać w dowolnym miejscu oraz czasie. Do takiego też zachęcać będą wykwalifikowani prowadzący zajęcia z ramienia UKS Budo. Ciekawym urozmaiceniem i uzupełnieniem tych sesji będą elementy treningu karate.

Warto wspomnieć, że to już trzecia tura zajęć. Jak widać, dwie poprzednie cieszyły się na tyle dużą popularnością, że klub UKS Budo postanowił kontynuować inicjatywę.

Zajęcia odbywają się:

  • w poniedziałki w godz. 10.45-11.45 w Zespole Szkół nr 1, ul. Piasta 14, Milanówek
  • w czwartki w godz. 15.00-16.00 w Akademii Sztuk Walki, ul. Królewska 59a, Grodzisk Mazowiecki

Prowadzi je Radosław Tomczak, licencjonowany fizjoterapeuta. On także udziela szczegółowych informacji pod numerem telefonu: 500 891 193.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi