03 01 2019

Bezpłatna gimnastyka kręgosłupa – i nie tylko – dla mieszkańców

03.01.2019, godz.: 19:22
Bezpłatna gimnastyka kręgosłupa – i nie tylko – dla mieszkańców
fot. Pixabay

Podobnie jak w poprzednich latach, także w tym roku mieszkańcy Podkowy Leśnej będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć gimnastycznych poprawiających kondycję kręgosłupa.

Zajęcia adresowane są do grupy osób w wieku lat czterdziestu i więcej (biorąc pod uwagę rok urodzenia), którzy posiadają Podkowiańską Kartę Mieszkańca.

Regularne zajęcia rozpoczną się wg następującego planu:
Grupa I – Zajęcia realizowane w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Warszawy przy ul. Jana Pawła II 20 (hala sportowa) w każdy poniedziałek o godz. 19:00 (zajęcia na bazie pilatesu).

Grupa II – Zajęcia realizowane w Szkole KIK przy ul. Modrzewiowej 41 (sala gimnastyczna) w każdy piątek o godz. 19.00 (zajęcia na bazie aerobiku).

Zapisy do wybranej grupy przyjmowane są w Urzędzie Miasta Podkowa Leśna w pokoju nr 7. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 22 759 21 16.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi