20 08 2019

Bezpłatna akcja serwisowania rowerów na grodziskim deptaku

20.08.2019, godz.: 07:26
Bezpłatna akcja serwisowania rowerów na grodziskim deptaku
fot. Facebook/Urząd Grodzisk Maz.

Uruchomiona w ubiegłorocznym sezonie letnim bezpłatna stacja naprawy rowerów w Grodzisku cieszyła się sporą popularnością. Miasto postanowiło więc ponowić inicjatywę. Tym razem na samym deptaku.

Plenerowa stacja naprawy w rowerów na dostępna będzie 24 i 31 sierpnia – w soboty w godzinach od 11.00 do 14.00 Rowerzyści mogą się spodziewać dość szerokiego zakresu usług serwisowych, m.in. klejenia lub pomocy w wymianie dętki, pompowania opon, lekkiego centrowania kół, nasmarowania łańcucha regulacji przerzutki (bez możliwości wymiany linki), regulacji hamulca i ewentualnie pomocy w wymianie linek i klocków.

Będzie również możliwość przeglądu technicznego rowerów i uzyskanie wskazań dotyczących naprawy. W ramach serwisu rowerzyści mogą także liczyć na skręcenie luzów kierownicy, ocenę ogumienia czy drobne regulacje.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata