14 04 2019

Bezpieczniejsze przejście na Traugutta

14.04.2019, godz.: 12:55
Bezpieczniejsze przejście na Traugutta
Fot. GrodziskNews.pl

Już niebawem poprawi się bezpieczeństwo na przejściu dla pieszych na ul. Traugutta w grodziskich Łąkach. Zamontowano już sygnalizację świetlną, która niedługo powinna zostać uruchomiona.

O niebezpiecznym przejściu na ul. Traugutta pisaliśmy już w 2016 r. Wtedy też urzędnicy zapowiadali, że sytuacja się poprawi, gdy ruszy budowa ścieżek rowerowych. Wtedy też miała powstać sygnalizacja świetlna na tym przejściu.

I po blisko trzech latach taka sygnalizacja wreszcie powstała. Trwa budowa ścieżki rowerowej, a wraz z nią robotnicy już ustawili sygnalizację świetlną. To niebawem powinna zostać uruchomiona, co powinno znacznie poprawić bezpieczeństwo pieszych.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi