02 06 2018

Będzie Narodowa Strefa Kibica. Mecze Polaków obejrzy po 70 tys. osób

02.06.2018, godz.: 16:01
Będzie Narodowa Strefa Kibica. Mecze Polaków obejrzy po 70 tys. osób
fot. Narodowa Strefa Kibica

To już pewne. Na warszawskim Stadionie Narodowym zorganizowana zostanie wielka Narodowa Strefa Kibica, której jednorazowo nawet 70 tysięcy ludzi obejrzy mecze reprezentacji Polski na mundialu w Rosji.

Prócz oglądania meczów na czterech wielkich telebimach o wymiarach 16 x 9 metrów każdy, organizatorzy szykują także wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będą występy muzyczne, a także różnego rodzaju aktywności  w specjalne przygotowanych strefach na Narodowym.

— PGE Narodowy, jak na Dom Reprezentacji Polski przystało, zmieni się na ten jeden dzień w prawdziwe centrum polskiej piłki nożnej. Tłum w barwach narodowych będzie wspólnie śledził poczynania naszych piłkarzy. Naturalnie nie zabraknie także innych elementów, które sprawią, że będziemy się po prostu dobrze bawić. Gorąco trzymam kciuki za to, aby wynik meczu był dla nas jak najlepszy, a jego świętowanie na długo zapisało się w pamięci — mówi Alicja Omięcka, prezes PGE Narodowego.

Podczas mistrzostw świata mecze Polaków z Senegalem (19 czerwca), Kolumbią (24 czerwca) oraz Japonią, każdorozowo będzie mogło obejrzeć nawet 70 tysięcy kibiców. Wejścia do strefy będą wprawdzie biletowane, ale ceny wejściówek zaczną się już od 10 złotych.

Sprzedaż ruszy 5 czerwca za pośrednictwem strony poświęconej Narodowej Strefie Kibica – TUTAJ. Znajduje się tam także regulamin korzystania z obiektu podczas wydarzenia.

1

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi