12 01 2018

Będzie lepsza nawierzchnia na pięciu ulicach

12.01.2018, godz.: 07:59
Będzie lepsza nawierzchnia na pięciu ulicach
Fot. GrodziskNews.pl

Milanowski magistrat ogłosił przetarg na przebudowę i budowę łącznie pięciu ulic na terenie miasta ogrodu.

Inwestycja obejmuje przebudowę ulic Przyszłości, Żytniej i Pięknej polegającej na budowie odwodnienia oraz remoncie nawierzchni oraz budowę ulic Bartosza i Leśny Ślad (na północ od ulicy Gospodarskiej) polegającą na wykonaniu nawierzchni wraz z rozwiązaniem odprowadzania wód opadowych. Wszystkie mają mieć nawierzchnię z kostki betonowej.

Ponadto na wszystkich wymienionych ulicach zaplanowano przebudowę zjazdów do posesji oraz kolidujących urządzeń infrastruktury technicznej.

Zgodnie z zamówieniem ulice Przyszłości, Żytnia, Piękna i Bartosza mają być gotowe do 29 czerwca tego roku. Wcześniej, bo 27 kwietnia powinna być gotowa ul. Leśny Ślad.

Dodaj Komentarz

  • DD

    Piękna do 29 czerwca? Czy to oznacza, że Batorego zrobią wcześniej czy później?

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi