29 12 2018

Będą ronda po obu stronach wiaduktu

29.12.2018, godz.: 12:45
Będą ronda po obu stronach wiaduktu
Fot. Facebook/Milanówek Miasto-ogród

Milanówek wspólnie ze starostwem powiatowym wspólnie mają wybudować ronda na krańcach wiaduktu. Powstaną na skrzyżowaniach z ulicami Dębową i Kościelną.

O zamiarze budowy ronda wspomniał ostatnio milanowski magistrat na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Urzędnicy zamieścili zdjęcia z wizji lokalnej. Brali w niej udział: burmistrz Piotr Remiszewski, wiceburmistrz Ryszard Raban, starosta Marek Wieżbicki oraz wicestarosta Krzysztof Filipiak. – Wspólnymi siłami powiatu i miasta powstaną na krańcach wiaduktu ronda, zarówno od strony ul. Kościelnej jak i ul. Dębowej. W opinii znawców zagadnień komunikacyjnych, takie rozwiązanie w sposób znaczący usprawni ruch uliczny w tych newralgicznych punktach komunikacyjnych naszego miasta – poinformował magistrat.

Co Wy sądzicie o tym pomyśle? Czy budowa rond na skrzyżowaniach z Dębową i Kościelną pomoże udrożnić ruch w w mieście-ogrodzie? My sprawę będziemy monitorować. Więcej informacji wkrótce.

Fot. Facebook/Milanówek Miasto-ogród

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata