07 02 2018

Barber Serwis – tradycyjny męski fryzjer

07.02.2018, godz.: 07:27
Barber Serwis – tradycyjny męski fryzjer

Od 2017 roku w ścisłym centrum Grodziska działa Barber Serwis – salon fryzjerstwa męskiego z powodzeniem łączący tradycyjne podejście z najnowszymi trendami modelowania fryzur i bród panów. Obok profesjonalnej obsługi i świetnej lokalizacji przy ul. 11 Listopada 30 (200 metrów od PKP), innym atutem salonu jest ciepła i miła atmosfera. Przyjdź, a przekonasz się sam!

Barber Serwis to tradycyjny fryzjer męski dla każdego, kto w swoim wyglądzie chce zadbać o subtelnie podkreśloną klasę i elegancję. Panowie, którzy cenią sobie przede wszystkim sportową wygodę, także wstaną z naszego fotela zadowoleni.

W ofercie dla gości salonu przygotowaliśmy różne pozycje obejmujące strzyżenie i modelowanie: czy to włosów, czy brody, a także obu naraz. Barber Serwis szczyci się dbałością o detale w kształtowaniu każdej fryzury w stosunkowo niskiej cenie. W myśl zasady, iż zadowolenie każdego z naszych gości jest dla nas najlepszą wizytówką. Oddając się w ręce wykwalifikowanych  i certyfikowanych Barberów panowie mogą zdecydować się na strzyżenie klasyczne lub – w przypadku zwolenników fryzur sportowych – strzyżenie na krótko, a także golenie na łyso.

Swoiste przywiązanie do dobrych tradycji w salonie Barber Serwis przejawia się w sposobie pielęgnacji męskiej brody i wąsów. Można bowiem wybrać sobie golenie i pielęgnację twarzy przy użyciu brzytwy, a także gorącego i zimnego ręcznika oraz olejków pielęgnacyjnych Tak jak robili to niegdyś cyrulicy. Wszak nic nie goli tak dobrze, jak brzytwa. W ofercie panowie znajdą również golenie tym sposobem kilkudniowego zarostu. Salon zaprasza jednak także mężczyzn preferujących golenie i pielęgnację twarzy za pomocą trymera.

W ofercie salonu panowie znajdą też propozycje strzyżenia głowy i brody za jedną wizytą. Oferta uwzględnia także inne combo: dwa klasyczne strzyżenia dla ojca i syna w niższej cenie.

Salon Barber Serwis chętnie odwiedzają zarówno dorośli mężczyźni, jak i rodzice z synami, którzy ze spokojem oddają swoje pociechy w ręce mistrzów nożyczek. Do salonu można wstąpić nawet podczas popołudniowego spaceru lub w drodze z pracy bądź szkoły, Barber Serwis znajduje się bowiem nieopodal stacji PKP, na początku deptaka.
Barber Serwis
ul. 11 Listopada 38 (200 metrów od PKP)
Tel. 516-516-226

PRACA W BARBER SERWIS!!!
Poszukujemy Barbera/Fryzjera lub też Barberkę/Fryzjerkę do niedawno otwartego barbershopa w Grodzisku Maz przy ul. 11 Listopada 38 (200m od PKP)

Oferujemy:
– zatrudnienie na cały etat
– zmianowy system pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie ( 45% )
– udział w szkoleniach
– dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

Wymagamy:
-Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
-Dokładność
-Kreatywność
-Wysoka kultura osobista
-Samodzielność
-Komunikatywność z klientem

Jeśli chcesz zmienić swoje aktualne miejsce pracy na pracę w BARBER SERWIS prosimy o kontakt pod nr tel 604116720.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi