31 03 2017

Baby Swap w Osesku

31.03.2017, godz.: 07:33
Baby Swap w Osesku

Jeśli zalegają ci ubranka, z których pociecha już wyrosła, nie wiesz, co z nimi zrobić, wymień lub odsprzedaj je podczas Baby Swap. Jeśli szukasz ubranek dla dziecka, a nie chcesz płacić kroci za nowe, przyjdź w najbliższą niedzielę do Oseska. Będzie możliwość wyboru i kupna ubranek, nosidełek, bujaków, zabawek dobrej jakości od innych mam.

Do wzięcia udziału w Baby Swapie zachęcamy także kobiety w ciąży, które w łatwy sposób będą mogły skompletować potrzebne ubranka na pierwsze miesiące życia swojego maleństwa. Sprzedaż ubranek jest adresowana do rodziców, dziadków i innych, którzy chcieliby zakupić po preferencyjnych cenach coś dla swoich pociech, wcale nie trzeba brać ze sobą ubrań na wymianę lub sprzedaż.

„Baby Swap” to nie tylko sposób na zaoszczędzenie kilku złotych (ubranka od 1 zł do 20 zł), ale też na poznanie innych rodziców, porozmawianie na tematy związane z dziećmi i wymianę doświadczeń (można poprosić o kontakt do rodziców i wymieniać lub odkupić ubranka lub zabawki indywidualnie).

W Osesku nie obowiązują zapisy, opłata 10zł (sprzedający ubranka rodzic). Pieniądze przeznaczone są na ulotki, plakaty i promocję Baby Swapów.

Kontakt do organizatorek:
Iwona , iwonastawicka@op.pl , telefon 602 752 234 lub e-gorska@wp.pl
p. Beata , centrumosesek.pl telefon 510 868 460

Drogie Mamy.
Nasza już cykliczna comiesięczna wyprzedaż doczekała się miejsca na Facebooku, żeby było nas więcej zarówno kupujących, jak i sprzedających roześlijcie znajomym ten link i polubcie Baby Swapy na Facebooku. Ta forma pozwoli Wam być na bieżąco. W grupie siła! Już dziś polub nasz fanpage (dostępny tutaj) i prześlij innym.
Bez nazwy

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi