11 10 2017

Awaria wodociągowa. Mieszkańcy bez wody

11.10.2017, godz.: 09:16
Awaria wodociągowa. Mieszkańcy bez wody
Fot. GrodziskNews.pl

Na ul. Wólczyńskiej w Grodzisku doszło do awarii wodociągu. Przez kilka najbliższych godzin wielu mieszkańców nie będzie mieć bieżącej wody.

Do awarii na sieci wodociągowej doszło dziś rano. W związku z tym o godz. 8.30 odcięto dostęp do bieżącej wody osobom mieszkającym przy ul. Wólczyńskiej na odcinku od ul. Żyrardowskiej do ul. Sadowej.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grodzisku przewiduje, że naprawa potrwa do godz. 13.00. Ponadto naprawa może spowodować utrudnienia w ruchu. – Prowadzenie prac będzie wymagało zajęcia pasa drogowego o powierzchni ok. 40 mkw – mówią wodociągowcy.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi