07 12 2017

Awaria urządzeń kolejowych. Pociągi opóźnione

07.12.2017, godz.: 12:38
Awaria urządzeń kolejowych. Pociągi opóźnione
fot. Piotr Antos

Kolejarze poinformowali o awarii technicznej infrastruktury. Usterka okazuje się na tyle poważna, że pociągi na linii skierniewickiej mogą jeździć z opóźnieniem nawet 20 minut. To kolejne dziś problemy na kolei. Wcześniej „sprawczynią” utrudnień była pęknięta szyna.

Do awarii doszło na odcinku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki. Jak podaje Portal Pasażera, uszkodzeniu uległy urządzenia sterowania ruchem kolejowym na tym odcinku. W związku z tym opóźnienia pociągów mogą sięgać 20 minut i utrzymać się nawet do godziny 14.00.

Pasażerowie podróżujący do oraz z Grodziska już to odczuli bowiem Koleje Mazowieckie odwołały jak dotychczas dwa kursy, a możliwe, że odwołają kolejne. Informacje o bieżącej sytuacji na torach podaje wypomniany Portal Pasażera – tutaj

3

Dodaj Komentarz

 • blablacz88

  a ja zwrócilbym uwage na nowy rozkładu Kolei Mazowieckich wchodzącego w życie w ten weekend.
  w godzinach szczytu (pomiedzy 7a9) zredukowano liczbę pociągów do warszawy o połowę (z 8 do 4) co stworzy spory problem dla osób dojeżdzających do stolicy.
  Moze redakcja mogłaby się zainteresować tematem?

  • dzb

   7 pociągów między 7 a 9.
   7:06, 7:19, 7:34, 7:50, 8:22, 8:41, 8:54

  • adamos

   A co ma do tego redakcja. Nic kompletnie nic. Pkp ma w d osoby kozystajace z linni robi vo chce bo wie ze i tak i tak kto musi dojechac to sie wepchnie do pociagu a ze znajac zycie zaraz sie zepsuje system sterowania ruchem to swoja droga. Te cale pkp to sredniowiecze. Chyba przed wojna szybciej pociag do lodzi jechal niz dzis.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi