02 11 2017

Awaria oświetlenia milanowskich ulic. Uwaga na wieczorne ciemności

02.11.2017, godz.: 11:12
Awaria oświetlenia milanowskich ulic. Uwaga na wieczorne ciemności
fot. Pixabay

Przynajmniej od dwóch dni na kilku milanowskich ulicach po zmroku panują głębokie ciemności. Wszystko przez awarię oświetlenia ulicznego. Milanowski magistrat podał, że zakład energetyczny pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Awaria oświetlenia objęła ulice  Ludną, Zachodnią, Słowackiego, Wojska Polskiego, Wielki Kąt, Spółdzielczą, Kochanowskiego, a jej bezpośrednią przyczyną jest defekt tzw. warkocza energetycznego na słupie znajdującym się przy ul. Kochanowskiego 2.

Za przywrócenie oświetlenia ulicznego odpowiada zakład energetyczny PGE Dystrybucja. Milanówek w komunikacie na stronie internetowej poinformował, że energetyka pracuje nad usunięciem awarii. Pytanie tylko, kiedy ją usunie. – Tego niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć, bo ze strony PGE wiemy tyle, że usuną ją „najszybciej jak to będzie możliwe”. Jednocześnie wyjaśniono nam, że ekipy techniczne są obłożone pracą związaną z usuwaniem skutków ostatnich nawałnic – usłyszeliśmy w Referacie Technicznej Obsługi Miasta w Milanówku. – Mamy nadzieję, że dziś wieczorem oświetlenie będzie działać – dodają pracownicy referatu.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi