14 04 2018

Awaria kolei. Pociągi opóźnione

14.04.2018, godz.: 09:46
Awaria kolei. Pociągi opóźnione
Fot. GrodziskNews.pl

W sobotni poranek doszło do awarii urządzeń infrastruktury kolejowej. Niektóre pociągi Kolei Mazowieckich mogą być opóźnione nawet o 20 minut.

Usterka pojawiła się na stacji w Grodzisku. Jak podaje serwis PortalPasażera.pl, nastąpiła awaria urządzeń sterowania lub nadzoru. Obecnie dwa pociągi (jeden do Warszawy, a drugi do Skierniewic) są opóźnione o co najmniej kilkanaście minut. W związku z awarią składy KM mogą się opóźniać o około 20 minut. Opóźnienia mogą ulegać zmianom.

Ponadto między stacjami Warszawa Włochy oraz Warszawa Zachodnia wydłużyły się prace przy urządzeniach sterowania ruchem kolejowym przez co mogą występować opóźnienia pociągów do 10 minut. Kolejarze przewidują, że roboty na tym odcinku zakończą się 18 kwietnia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi