04 05 2017

Autosacrum i Rowerosacrum już w ten weekend

04.05.2017, godz.: 08:12
Autosacrum i Rowerosacrum już w ten weekend
Fot. podkowalesna.pl

Na najbliższy weekend zaplanowano tegoroczne święcenia pojazdów w Podkowie Leśnej. Autosacrum znów ściągnie do miasta ogrodu przepiękne, unikatowe pojazdy.

Podkowiańskie autosacrum to jedno z najstarszych wydarzeń związanych z samochodami, na które zjeżdżają mieszkańcy całego regionu. Nie tylko, aby poświęcić swoje auto, ale również zobaczyć wiele ciekawych egzemplarzy. Jak zwykle nie powinno zabraknąć zabytkowych aut, m.in. z Muzeum Motoryzacji w Otrębusach. Start autosacrum zaplanowano na 7 maja na godz. 11.00.

Dzień wcześniej w Podkowie odbędzie się Rowerosacrum, czyli coroczne święcenie rowerów. Ponadto zaplanowano wyścig rowerowy w pięciu kategoriach (klasy 1-2 SP, 3-4 SP, 5-6 SP, Gimnazjum oraz Open). Za miejsca na podium przewidziano upominki.

Nie zabraknie również konkursu – wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, czyli roweru ufundowanego przez burmistrza Podkowy Leśnej. Start godz. 11.00

Oba wydarzenia poprzedzi msza święta.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi