22 11 2018

„Atakował” ogrodzenie, okazało się, że jest poszukiwany

22.11.2018, godz.: 19:07
„Atakował” ogrodzenie, okazało się, że jest poszukiwany
fot. strazmiejska.milanowek.pl

Milanowscy strażnicy miejscy ujęli mężczyznę podczas interwencji dotyczącej próby zdemolowania ogrodzenia placu budowy przy ul. Piłsudskiego. Szybko okazało się, że nie tylko to ma na sumieniu. Był także poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Wydarzenia, o których mowa, rozegrały się nocą. – Około. godz. 1.35 operator monitoringu zwrócił uwagę na dwóch młodych mężczyzn, którzy zainteresowali się ogrodzeniem placu budowy przy ul. Piłsudskiego w Milanówku. Osoby wyraźnie chciały sprawdzić wytrzymałość omawianych elementów. Kiedy kilkukrotne kopnięcia w metalowe bariery nie przyniosły zamierzonego skutku, jeden z nich zaczął szarpać część, która zabezpieczała wejście na teren prowadzonych prac. Dyżurny uprzedzając dalszy rozwój zdarzeń, niezwłocznie zadysponował patrol straży miejskiej – opisuje sytuację straż miejska.

– Widok funkcjonariuszy wyraźnie zaskoczył mężczyzn. Jedna z osób odmówiła dalszej współpracy, pomimo poinformowania o przyczynie interwencji. Nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia strażników. W związku z odmową podania danych osobowych na miejsce został zadysponowany patrol Policji. Szybko okazało się dlaczego sprawca nie chciał rozmawiać ze strażnikami. Ten nocny wybryk zapamięta na długo – okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary. Został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom policji – dodaje.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi