24 01 2017

„Amore in musica” z okazji Dnia Kobiet w Grodzisku

24.01.2017, godz.: 07:39
„Amore in musica” z okazji Dnia Kobiet w Grodzisku
Fot. marcobocchino.com

13 marca na scenie grodziskiego centrum kultury zagości gorący włoski temperament. Z okazji Dnia Kobiet z koncertem wystąpi bowiem Marco Bocchino, piosenkarz od 20 lat mieszkający w Polsce, znany szerszej publiczności z występów popularnych programach, m.in.„Bar”, „Big Brother”, „Europa da się lubić”.

Bocchino to jednak przede wszystkim muzyk – wokalista, kompozytor tworzący w nurcie popowym. Zaczął przygodę muzyczną we Włoszech, ale gdy przyjechał ze słonecznej Toskanii za miłością do Polski, zakochał się także w naszym kraju i tu kontynuuje swoją karierę.

Popularność medialną zyskał dzięki udziałowi w programach telewizyjnych: Europa da się lubić (TVP2), VI edycji programu Bar (TV 4), Rozmowy w toku (TVN), Okno na Polskę (TVP Info), Jaka to melodia? (TVP1), Kocham Cię, Polsko! (TVP2). Muzycznie ma za sobą także współpracę z z Teką, z Robertem M, czy z Olą Szwed. Z tą ostatnią wystąpił w eliminacjach Polskiej Eurowizji, duet zajął drugie miejsce za Lidią Kopanią.

W 2004 wydał solowy album zatytułowany „Balanga Italiana”. Koncert „Amore in musica”  w Grodzisku odbędzie się 13 marca o godz. 19.30. Bilety w cenie 30 i 40 zł dostępne są w kasie kina CK.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata