07 06 2018

Amfetamina na dywaniku, marihuana schowana w podsufitce

07.06.2018, godz.: 19:02
Amfetamina na dywaniku, marihuana schowana w podsufitce
fot. Policja

Za posiadanie narkotyków odpowie dwóch mężczyzn, którzy zostali zatrzymani po tym, jak w aucie, z którego korzystali znaleziono środki odurzające. Amfetamina rozsypana była na dywaniku, a marihuana została w podsufitce pojazdu.

Gdy policjanci z wydziału antynarkotykowego otrzymali informację o miejscu, w którym może właśnie dochodzić do handlu narkotykami, postanowili to sprawdzić. – Udali się po południu do Błonia. W momencie, kiedy chcieli podjąć kontrolę zaparkowanego pojazdu i legitymowanie kierowcy, nagle jego pasażer zaczął uciekać. Na dywaniku funkcjonariusze ujawnili rozsypany proszek. Badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina – poinformowała Komenda Powiatowa Warszawa Zachód.

Podczas przeszukania pojazdu policjanci znaleźli także marihuanę schowaną za lampką na podsufitce. – W toku dalszych czynności mundurowi ustalili, że narkotyki należą do 27-letniego kierowcy, który kilka godzin później został zatrzymany. Wkrótce w rękach policji znalazł się także pasażer.

Obaj mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Grożą za to nawet trzy lata pozbawienia wolności.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi