29 08 2018

Amatorski Turniej Tenisa Stołowego dla grodziszczan

29.08.2018, godz.: 10:00
Amatorski Turniej Tenisa Stołowego dla grodziszczan
fot. Archiwum

Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki po wakacjach otwiera nowy sezon. Na dzień dobry zorganizuje Amatorski Turniej Tenisa Stołowego, który zostanie rozegrany 8 września w grodziskiej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

Tym razem organizatorzy przygotowali dla miłośników plastikowej piłeczki pięć kategorii. W pierwszej, która rozpocznie się o godzinie 9.00 udział wezmą dzieci z Akademii Tenisa Stołowego. O godzinie 11.00 przewidziana będzie kategoria dla dzieci ze szkoły podstawowej. Udział w nim mogą wziąć wszystkie chętne dzieci. W okolicach godziny 12.00 rozpocznie się turniej dla zawodników nie posiadających licencji PZTS, czyli tzw. Amatorów. Kategoria ta została podzielona na turniej kobiet i mężczyzn. Z kolei na 15.00 organizatorzy przewidują start w kategorii Open, w której udział mogą wziąć wszyscy, również ci z licencją PZTS.

W każdej kategorii organizatorzy przygotowali wartościowe nagrody rzeczowe, zaś w kategorii Open za pierwsze trzy miejsca przewidziane są nagrody finansowe. Pula nagród w turnieju Open wynosi 500 zł. W trakcie turnieju uczestników odwiedzi również zawodnik pierwszej drużyny Bogorii. Kto nim będzie pozostaje tajemnicą. Z pewnością będzie to miła atrakcja dla uczestników turnieju, by zmierzyć się z czołowym tenisistą LOTTO Superligi.

Zapisów do turnieju można dokonywać u Michała Kwaśniewskiego (pod adresem mailowym: michal.kwasniewski@bogoriagrodzisk.pl) lub na 15 minut przed rozpoczęciem danej kategorii. Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi